Gönderen Konu: Kurumsal  (Okunma sayısı 154 defa)

Radyo Asi FM

  • Ziyaretçi
Kurumsal
« : 02 Haziran 2021, 12:43:04 »
Radyo Asi FM - İlle De Sen

ÖNSÖZ

Radyo Asi FM radyomuz kar amacı gütmeyen bir radyo olup tamamen eğlence amaçlı kurulmuştur. Güzel dilimiz Türkçe'yi düzgün kullanmayı hedef edinmiş radyomuz Vatan, İslam, Millet bütünlüğüne önem vermiştir. Radyomuzda Vatan, İslam, Millet kavramlarına aykırı hiçbir icraat yapılmaz, yapılamaz, yapılması teklif dahi edilemez..!

HAKKIMIZDA

2019 yılında Radyo Asi FM adıyla yayına başlayan radyomuz tamamen eğlence amaçlı kurulmuştur ve hizmeti de bu yönde gerçekleştirecektir. Kesinlikle ticari bir amaç güdülmez. İnternet üzerinden yayın yapan radyomuz günün her anı sizlerle birlikte olup canlı yayınlarımız vardır. Yayınlarımızın her kesimden kullanıcılara hitap etmesine özen göstermekteyiz. Daha kaliteli yayınlar için bizi tavsiye ediniz. Bizlere destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

SONSÖZ

Geçmişten günümüze her çeşit müzikleri her yaştan hedef kitleye ulaştırmayı amaç edinen Radyo Asi FM, dinleyicinin o an ne istediğini, neye ihtiyacı olduğunu bilme konusundaki hissiyatı yüksektir. Ülkemiz müzik listelerinin sıkı takipçisi olmasının yanı sıra Facebook üzerinden dinleyici isteklerini de dikkate alan Radyo Asi FM'de zamanda yolculuk sürprizlere tabidir.

7/24 çevrimiçi olan günümüz insanını "ne dinleyeceğim?" derdinden kurtarma garantili, pozitif bağımlılık yaratan, kimi zaman insanı mısır patlağı gibi coşturan, kimi zaman isyanına ortak olan, merkezi sabit ama sonsuz odaklı, tabanı internet kaplı, değişken iklimli, tropik meyve tadındaki Radyo Asi FM akımına kapılmak üzeresiniz, lütfen kulaklıklarınızı takıp, hoparlörünüzün sesini açın.
Bizi dinlediğiniz için teşekkür ederiz.

Radyo Asi FM Yönetimi
Teşekkürler..
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2021, 14:43:21 Gönderen: [ByBiLaL] »

 

Sitemap 1 2